Loading

Kaip pripūsti slidinėjimo ratą „SNOWTUBE“:

Svarbu!!! Kamerai pripūsti turi būti naudojama tik kompresoriaus tipo pompa, kiti tipai netinka.
1. Išdėliokite dėklą ant lygaus paviršiaus.
2. Įstatykite kamerą į dėklo vidų tokiu būdu, kad po pripūtimo kameros vožtuvas žiūrėtų į vidų ir į apačią.
3. Prijunkite pompą ir pūskite kamerą tol, kol visas dėklo tūris bus pripildytas kameros. Jis turi įsitempti, paliekant tik nežymias klostes gaminio išoriniame skersmenyje. Jeigu Jūs pripūsite slidinėjimo ratą nepakankamai ir kamera laisvai judės dėklo viduje – tai gali sąlygoti rato pažeidimą, juo čiuožiant. Nebijokite pūsti kamerą, nes kartais gali pasirodyti, kad kamera yra pernelyg maža tokio tūrio dėklui – tai yra netiesa! Pūskite lėtai iki pilno dėklo tūrio prisipildymo – gaminys komplektuojamas kokybiškomis, elastingomis ir patikrintomis kameromis.

4. Atjunkite pompą, patikrinkite ar vožtuvas yra hermetiškas, uždenkite jį dangteliu.
5. Jeigu jūs neturite galimybės pripūsti slidinėjimo rato savarankiškai, kreipkitės į padangų montavimo autoservisą. Būtinai įsitikinkite, kad ratas pilnai pripūstas ir dėklas standžiai prisiglaudžia prie viduje esančios kameros.
6. Jeigu jūs pripūtėte tiubingą šaltame ore ir po čiuožimo atsinešėte jį namo į šiltą patalpą, būtina šiek tiek nuleisti oro iš kameros. Kadangi niekas dar neatšaukė fizikos dėsnių ir oras šilumoje išsiplečia, tai gali pažeisti kamerą arba ji gali tiesiog susprogti.

Nesilaikant aukščiau aprašytų nurodymų, garantija kamerai ir dėklui netaikoma.


Čiuožimo instrukcija pripučiamu tiubingu


Slidinėjimo rato (“snowtube”) dugnas yra labai slidus, tad ratas gali įsibėgėti iki 90 km/val.
Vairuoti jį yra pakankamai sudėtinga. Būtina stebėti, kad nusileidimo apačioje nebūtų žmonių, be to slidinėjimo ratus nerekomenduojama sujunginėti „traukinuku“, nes tai blogina manevringumą. Rimtai atsižvelkite į nusileidimo kalniuko pasirinkimą. Pasirinktas kalniukas turi turėti nuolydį ne didesnį kaip 20 laipsnių, papėdėje turi būti pakankamai vietos stabdymui. Nusileidimo paviršius turi būti idealiai glotnus – neturi būti akmenų, kerplėšų, pašalinių daiktų. Didelis sniego sluoksnis yra visai nebūtinas, puikiai tiks ir minimalus.